Experience Inc. Jobs

Job Information

Volvo Group Specjalista ds. Administracji Sprzedaży in Młochów, Poland

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Miejsce pracy: oddział w Młochowie

Praca w ramach umowy na czas określony (ok 1,5 roku)

Główne zadania:

• Merytoryczna weryfikacja dokumentów transakcyjnych wykorzystywanych w procesie sprzedażowym

• Fakturowanie sprzedaży maszyn nowych.

• Administrowanie sprzedażą maszyn

• Administrowanie korektami do maszyn nowych

• Kontakty z kontrahentami w zakresie realizowanej sprzedaży

• Archiwizacja dokumentów handlowych, sprzedażowych i magazynowych.

• Wsparcie działu handlowego w zakresie obiegu dokumentów i pracy biurowej

• Obsługa zintegrowanego systemu administracyjno-sprzedażowego

• Utrzymywanie partnerskich relacji z Klientem wewnętrznym

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane: doświadczenie w pracy w branży maszyn budowlanych)

• Dobra znajomość zintegrowanego systemu administracyjno – sprzedażowego (mile widziany system klasy ERP)

• Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)

• Bardzo dobra umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

• Duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

• Dobra znajomości obsługi komputera (MS OFFICE:Word, Excel, Power Point)

• Prawo jazdy kategorii B

• Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Pakiet benefitów oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. prywatna opieka medyczna, paczki i świadczenia świąteczne)

• Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport

• Imprezy i spotkania integracyjne

About us

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Construction Equipment to globalna firma, która z pasją i ciekawością dąży do realizacji naszego celu: budować świat, w którym chcemy żyć. Uważamy, że tylko wyobraźnia i praca zespołowa pozwolą nam zbudować czystszy świat, w którym wszystko działa sprawniej i jest lepiej ze sobą połączone. Nasza firmowa kultura odzwierciedla to przekonanie poprzez troskę i zaufanie, którymi obdarzamy naszych klientów, pracowników i dostawców.W sercu naszej działalności znajdują się ludzie. To dzięki sieci uzdolnionych, wymagających i innowacyjnych ludzi byliśmy w stanie wyznaczyć drogę w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Globalna branża budowlana to arena naszej działalności, zaś pracownicy to nasze najcenniejsze aktywa.

Tylko dzięki ludziom, którzy są naszą siłą napędową, możemy utrzymać pozycję lidera branży. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować przyszłość.

Auto req ID

94914BR

Entity

Volvo Construction Equipment

State/Province

mazowieckie

City/Town

Młochów

Employment/Assignment Type

Praca tymczasowa

Travel Required (Maximum)

Brak podróży

Last application date

30-Apr-2019

Functional Area

Sales

Volvo Group North America is an Equal Opportunity Employer E.O.E/M/F/Disability/Veteran

DirectEmployers