Mondelez International Sales Representative / Przedstawiciel Handlowy (umowa-zastępstwo) in Field Sales, Poland

Description

Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniamy ponad 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków, Brzesko, Bochnia, Limanowa.

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terenie

  • zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów Mondelez Polska

  • realizacja celów zarówno jakościowych, jak i ilościowych

  • analiza działań konkurencji oraz raportowanie do Obszarowego Kierownika Sprzedaży

  • kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami

  • raportowanie wyników w mobilnym systemie raportowania

  • udział w spotkaniach i konferencjach sprzedaży

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Qualifications

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • posiadają czynne prawo jazdy kategorii B

  • posiadają min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze sprzedaży

  • są zdeterminowani w dążeniu do celu, niezależnie od pojawiających się przeciwności

  • posiadają zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • potrafią pracować w zespole

  • posiadają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • umiejętnie wyznaczają priorytety

  • posiadają umiejętność zaangażowania innych w realizację zaproponowanych rozwiązań

  • są proaktywni, podejmują inicjatywę oraz potrafią proponować innowacyjne i konstruktywne rozwiązania

  • chcą rozwijać się i poszerzać swoje kompetencje

  • charakteryzują się dużą samodyscypliną i odpowiedzialnością

  • biegle komunikują się w j. polskim

  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo na okres ok 1,5 roku

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole

  • ciekawe wyzwania i cele do realizacji

  • pakiet szkoleń w zakresie technik sprzedaży (stacjonarnych i w terenie)

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, możlliwosć dołaczenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku współpracy), w którym składka podstawowa jest finansowana przez Pracodawcę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników)

Jesteśmy dumni z naszej kultury organizacyjnej opartej na współpracy i wzajemnym szacunku, zorientowanej na osiąganiu ambitnych celów biznesowych i wspierającej rozwój każdego z nas.

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić duży krok naprzód i tworzyć przyszłość naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno, małe kliknięcie.

Job: Field Sales

Primary Location: EU-PL-Poland Field Sales-Poland-Field Sales

Schedule: Full-time

Req ID: 1813649